Наші послуги

Повний список послуг, що надаються нашою компанією на ринку телекомунікаційних технологій.

Читати далі

Тарифні плани

Список тарифних планiв на послуги компанiї. Вибиріть більш підходящій для Вас тарифний план.

Читати далі

Компанія Network Technology Service Ltd. (ТОВ "НТ-Сервіс")працює на ринку України з 1998 року, є оператором Internet. Спеціалізовані на комунікаційних і мережевих технологіях, а також продажу та інтеграції комп'ютерної та офісної техніки. В активі компанії партнерство з провідними виробниками активного і пасивного мережевого обладнання, систем безперебійного живлення, комп'ютерної та офісної техніки, витратних матеріалів, а також ремонту та сервісного обслуговування.

Товариство з обмеженою відповідальністю «НТ-Сервіс», рішенням національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації №2153 від 10.11.2020 року, внесено до реєстру операторів, провайдерів телекомунікацій.

Пріоритетами в роботі ТОВ «НТ-Сервіс» є:

-оперативна поставка обладнання;
-конкурентні ціни;
-гнучкі фінансові умови;
-індивідуальний підхід;
-наявність широкого складського асортименту;
-інформаційна і технічна підтримка;
-якісне сервісне обслуговування;
-допомога партнерам у проведенні регіональних заходів.

Діяльність ТОВ «НТ-Сервіс» спрямована на встановлення тривалих взаємовигідних відносин з партнерами, які базуються на бездоганній репутації, професіоналізмі, повазі та довірі. Компанія поставляє тільки обладнання Brand Name, тим самим, надаючи можливість своїм клієнтам використовувати в роботі самі передові технологічні розробки. Системні рішення по організації роботи сучасного офісу, гнучка цінова політика, наявність висококласних технічних фахівців здатні задовольнити запити найвимогливіших клієнтів.

Online bookmaker the UK http://whbonus.webs.com/ William Hill
http://bigtheme.net/wordpress